Kategórie
 
 
 
 
 

Sada nožov v stojane 6-dielna Wüsthof Crafter

Kód produktu:9834
Dodacia lehota
Dostupnosť: 2-3 týždne
Vaša cena: 648,90 €

Popis produktu

Sada nožov Wüsthof Crafter v nádhernom stojane. V sade nájdete 6 kvalitných kovaných nožov s elegantnými drevenými rúčkami. Stojan kombinuje tmavé, dymové a svetlé drevá dubu a javora. Skvele doplní vašu kuchyňu. Nože v stojane ostávajú chránené a máte ich vždy poruke.
Rozmery stojanu: šírka 14 cm, hĺbka 11 cm, výška 24 cm.

Sada obsahuje:

Nôž na zeleninu 9 cm Wüsthof Crafter
Nôž na zeleninu si hravo poradí s cibuľou, cesnakom, chilli, vlastne s akoukoľvek zeleninou. Obzvlášť ak je potreba ju nakrájať na jemno. S jeho tenkou, špicatou čepeľou budete vždy presný a precízny.

Nakrajovací nôž 14 cm Wüsthof Crafter
Nakrajovací nôž Wüsthof Crafter má zúbkovanú čepeľ, ktorá sa skvele hodí na krájanie potravín s tvrdou krustou ako napríklad chleba, pečivo, syry, salámy, klobásy, paradajky a ovocie.

Nôž na šunku 16 cm Wüsthof Crafter
Nôž na šunku Wüsthof Crafter má úzku dlhú čepeľ, ktorá je skvelá na krájanie tenkých plátkov šunky, pečeného mäsa, alebo rýb.

Nôž na chlieb 23 cm Wüsthof Crafter
Nôž na chlieb Wüsthof Crafter vďaka dvojitému zúbkovaniu ešte ľahšie krája chrumkavý chlieb alebo tortu. Žiadna krusta nemá pred ním šancu, skvelý aj na krájanie ovocia.

Kuchársky nôž 20 cm Wüsthof Crafter
Kuchársky nôž Wüsthof Crafter s novou širokou čepeľou je ideálny na krájanie mäsa a zeleniny, nasekanie cibule a byliniek.

Santoku nôž 17 cm Wüsthof Crafter
Santoku nôž Wüsthof Crafter je klasikou medzi japonskými nožmi. Univerzálny nôž, ideálny pre krájanie mäsa a zeleniny a sekanie byliniek. Nôž je vhodný ako na prípravu ázijskej kuchyne tak aj európskej.

Stojan na nože Wüsthof Crafter
Stojan na nože Wüsthof Crafter bol navrhnutý, aby doplnil krásu série Crafter. Kombinuje tmavé, dymové a svetlé drevá dubu a javora.


Toto desatoro robí nože Wüsthof výnimočnými:

  1. vykované z jedného kusu ušľachtilej ocele vytvrdenej na 58º Rockwella
  2. mimoriadna ostrosť, ktorá sa ľahko udržiava
  3. vynikajúca trvanlivosť a odolnosť noža
  4. vysoko-odolné voči korózii
  5. bezškárové spojenie rukoväte s nožom zabezpečuje absolútnu hygienu
  6. optimálne vyváženie pre krájanie bez námahy
  7. pre profesionálnych kuchárov aj domácich nadšencov
  8. doživotná záruka na materiálové a výrobné vady
  9. 200 ročná tradícia
  10. kvalita Made in Solingen / Germany


Séria Crafter má rukoväte z dymového dubu, ktorý sa vyznačuje vysokou odolnosťou voči vode a má jemné tmavé štruktúrovanie. Prinitovaná k čepeli je mosadznými nitmi. Kované čepele sú vyrobené z ušľachtilej ocele, ktorá je následne špeciálne vytvrdená. Tieto nože sú perfektné pre zanietených kuchárov, ktorým budú prinášať radosť pri každom krájaní.

Parametre produktu
Prevedenie:Kované nože
Počet nožov v sade:6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia