Kategórie
 
 
 
 
 

Sada nožov v stojane 6-dielna Victorinox Swiss Modern

Kód produktu:6.7185.6
Výrobca:Victorinox
Dodacia lehota
Dostupnosť: 2-3 týždne
Vaša cena: 444,90 €

Popis produktu

Sada nožov Victorinox v praktickom stojane. Stojan na nože je vyrobený z masívneho bukového dreva a pokrytý elegantným antracitovým lakom. Vytvára bezpečný domov šiestim kuchynským nožom zo série Victorinox Swiss Modern. Stojan je kompaktný a priestorovo úsporný. Jeho sklonená línia odráža tvar drevených rúčiek nožov a je podopretá kovovou nohou s elegantne vyleptaným logom Victorinox.

Rozmery stojanu: Dĺžka 15 cm, šírka 10 cm, výška 29 cm.

Obsahuje:

Nôž na steaky 12 cm Victorinox Swiss Modern (2 kusy)
Nôž na steaky je skvelý na krájanie nielen steakov, ale aj reďkoviek a filetov. Žiadna úloha nie je príliž ťažká pre tento nôž. Má skvelý úchop a schopnosť bez námahy krájať mäso, ovocie a zeleninu.

Kuchársky nôž 15 cm Victorinox Swiss Modern
Kuchársky nôž Victorinox Swiss Modern patrí k najdôležitejším nožom v kuchyni. Nezľakne sa akejkoľvek úlohy. Čisto a bez námahy odreže aj veľké kusy mäsa, nakrája ovocie a zeleninu.

Kuchársky nôž 22 cm Victorinox Swiss Modern
Kuchársky nôž Victorinox Swiss Modern patrí k najdôležitejším nožom v kuchyni. Nezľakne sa akejkoľvek úlohy. Čisto a bez námahy odreže aj veľké kusy mäsa, nakrája ovocie a zeleninu.

Santoku nôž 17 cm Victorinox Swiss Modern
Santoku nôž Victorinox Swiss modern je inšpirovaný japonskou kuchyňou. Je to skutočne efektívny a precízny nástroj. Je tiež známy ako nôž troch cností pre jeho skvelý úchop a schopnosť bez námahy krájať mäso, ovocie a zeleninu.

Nôž na chlieb 22 cm Victorinox Swiss Modern
Nôž na chlieb Victorinox Swiss Modern poľahky krája pečivo a chrumkavý chlebík. Je tiež skvelý na krájanie potravín s tvrdou krustou, ako sú artičoky, melóny a tekvice.

 

Neumývajte v umývačke riadu.

100% Swiss Made.

 

Parametre produktu
Prevedenie:Nekované nože
Počet nožov v sade:6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia