Kategórie
 
 
 
 
 

Sada nožov 5-dielna Victorinox

Kód produktu:5.1163.5
Výrobca:Victorinox
Dodacia lehota
Dostupnosť: skladom
Vaša cena: 76,90 €

Popis produktu

Sada kvalitných nožov Victorinox. V sade nájdete všetky nože potrebné pre každodenné činnosti. Od malých nožov na zeleninu, cez nôž na chlieb až po univerzálny kuchársky nôž. Skvelé na prvotné vybavenie kuchyne.

Sada obsahuje:

Kuchársky nôž 19 cm Victorinox
Kuchársky nôž je perfektne vyvážený nôž s ktorým ľahko nasekáte nadrobno bylinky ako aj nakrájate mäso, ryby, ovocie a zeleninu. Všestranný nôž do kuchyne.

Nôž na chlieb 21 cm Victorinox
Nôž na chlieb je vhodný na čerstvý, chrumkavý chlieb dokonca aj na krájanie narodeninovej torty – zúbkovaná čepeľ si poradí s každou krustou.

Nôž na paradajky a salámu 11 cm Victorinox
Nôž na paradajky a salámu s šikovnou vlnkovanou čepeľou je skvelý na krájanie tenkých plátkov paradajok i salámy. Vlnkovaná čepeľ.

Nôž na zeleninu 8 cm Victorinox
Nôž na zeleninu s krátkou, šikovnou čepeľou umožňuje čistú prácu. Je ideálny na krájanie, čistenie a dekorovanie ovocia a zeleniny.

Nôž na zeleninu 8 cm vlnkovaný Victorinox
Nôž na zeleninu s krátkou, šikovnou čepeľou umožňuje čistú prácu. Je ideálny na krájanie, čistenie a dekorovanie ovocia a zeleniny. Vlnkovaná čepeľ.


Victorinox nože sú kvalitné kuchynské a profesionálne nože zo Švajčiarska. Podobne ako vreckové nože Victorinox sa vyznačujú mimoriadnou kvalitou s dôrazom na detail. Široká ponuka nožov, z ktorej si vyberú profesionáli aj kuchársky nadšenci.

  • nerezová ušľachtilá oceľ je zárukou kvality a odolnosti
  • optimálna tvrdosť ocele pre extrémnu ostrosť, ktorá sa ľahko udržuje
  • ergonomická, plastová rukoväť pre vysokú bezpečnosť
  • kvalita vyrobená vo Švajčiarsku
Parametre produktu
Prevedenie:Nekované nože
Počet nožov v sade:5
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia