Kategórie
 
 
 
 
 

Sada 4 nožov v debničke Wüsthof Urban Farmer

Kód produktu:9480
Dodacia lehota
Dostupnosť: 2-3 týždne
Vaša cena: 299,90 €

Popis produktu

Sada nožov Wüsthof Urban Farmer v štýlovej debničke. Debnička na nože skvele pasuje k tejto výnimočnej sérii nožov. Je vyrobená z nerezovej ocele a bukového dreva. Slúži nielen na prenos a uskladnenie nožov až 4 nožov, ale má priestor na uloženie napr. byliniek. Séria Urban Farmer kombinuje prirodzenú krásu rustikálnych drevených nástrojov s modernou precíznosťou nožov vyrobených s najnovšími technológiami. V sade získate 4 kvalitné nože a štýlovú debničku.

Sada obsahuje:

Nôž na zber 8 cm Wüsthof Urban Farmer
Nôž na zber Wüsthof Urban Farmer má výrazne zakrivenú čepeľ, ktorá sa skvele hodí na zber byliniek, čistenie a lúpanie ovocia a drobnej zeleniny.

Nôž na zeleninu 10 cm Wüsthof Urban Farmer
Nôž na zeleninu Wüsthof Urban Farmer si hravo poradí s cibuľou, cesnakom, chilli, vlastne s akoukoľvek zeleninou. Obzvlášť ak je potreba ju nakrájať na jemno. S jeho tenkou, špicatou čepeľou budete vždy presný a precízny.

Nakrajovací nôž 14 cm Wüsthof Urban Farmer
Nakrajovací nôž Wüsthof Urban Farmer má zúbkovanú čepeľ, ktorá sa skvele hodí na krájanie potravín s tvrdou krustou ako napríklad chleba, pečivo, syry, salámy, klobásy, paradajky a ovocie.

Santoku nôž 17 cm Wüsthof Urban Farmer
Santoku nôž Wüsthof Urban Farmer je klasikou medzi japonskými nožmi. Univerzálny nôž, ideálny pre krájanie mäsa a zeleniny a sekanie byliniek. Nôž je vhodný ako na prípravu ázijskej kuchyne tak aj európskej.


Toto desatoro robí nože Wüsthof výnimočnými:

  1. vyrezané presným laserom z ušľachtilej ocele vytvrdenej na 58º Rockwella
  2. mimoriadna ostrosť, ktorá sa ľahko udržiava
  3. vynikajúca trvanlivosť a odolnosť noža
  4. vysoko-odolné voči korózii
  5. bezškárové spojenie rukoväte s nožom zabezpečuje absolútnu hygienu
  6. optimálne vyváženie pre krájanie bez námahy
  7. pre profesionálnych kuchárov aj domácich nadšencov
  8. doživotná záruka na materiálové a výrobné vady
  9. 200 ročná tradícia
  10. kvalita Made in Solingen / Germany


Séria Urban Farmer sú nože pre ľudí z mesta, ktorí chcú žiť ako na vidieku. Hodia sa skvele na zožatie vašej úrody na záhrade a následne pri jej spracovaní v kuchyni. Čepele nožov zo sú vyrobené z termo buku, dreva pochádzajúceho z udržateľného lesného hospodárstva. Toto drevo je veľmi robustné a odolné voči vode. V kombinácii s protišmykovým stredom noža zaisťuje bezpečné držanie. Všetky nože sú skvele vyvážené, mimoriadne ostré a ľahko sa používajú.

Parametre produktu
Prevedenie:Nekované nože
Počet nožov v sade:4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia