Kategórie
 
 
 
 
 

Sada 3 nožov Güde Alpha Olive

Kód produktu:3-X000
Dodacia lehota
Dostupnosť: skladom
Vaša cena: 299,90 €

Popis produktu

Sada 3 nožov Güde Alpha Olive v darčekovom balení.

Sada obsahuje:

Kuchársky nôž 21 cm Güde Alpha Olive
Kuchársky nôž Güde je všestranný nôž pre krájanie mäsa a zeleniny, sekanie byliniek, nakrájanie cibule a pod. Tento nôž nemôže chýbať vo výbave žiadneho kuchára. Optimálne vyvážený, bezchybne nabrúsený, špičkovo spracovaný.

Nôž na šunku 21 cm Güde Alpha Olive
Nôž na šunku Güde má úzku dlhú čepeľ, ktorá je skvelá na krájanie tenkých plátkov šunky, pečeného mäsa, alebo rýb. Nôž je perfektne vyvážený a nabrúsený.

Špikovací nôž 10 cm Güde Alpha Olive
Špikovací nôž Güde je malý, všestranný nôž s úzkou špicatou čepeľou a hladkým ostrím. Vhodný na krájanie, čistenie a dekorovanie ovocia a zeleniny a špikovanie mäsa.


Nože Güde zo Solingenu v Nemecku – už štyri generácie bez kompromisov.
Pre Güde je nôž viac ako len nástrojom na krájanie – vytvára kulinárske svety a úchvatné pochúťky. Či ste hobby kuchár alebo profesionál – tieto nože sú čistá vášeň. Nože Güde vznikajú už po štyri generácie v rodinnej firme. Sú spracované ručne, tradičnými nožiarskymi postupmi. Aby bolo možné zachovať výnimočnú kvalitu a exkluzivitu, vyrábajú sa len v malých počtoch.


Séria Alpha Olive
Čepele sú ručne vykované a pozostávajú z jedného kusu chróm-molybdén-vanádiovej nožiarskej ocele vytvrdenej na 56°HRC. Ďalšie spracovanie počíta viac ako 40 ručných operácii. Rukoväte sú vyrobené z viac ako 100 ročného olivového dreva, ktoré je veľmi tvrdé, odolné, krásne žilkované a tým pádom veľmi elegantné. Čepeľ je nehrdzavejúca, mrazom vytvrdená a ručne nabrúsená. Nože nie sú vhodné do umývačiek riadov.

Parametre produktu
Prevedenie:Kované nože
Počet nožov v sade:3
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia