Výrobcovia

Kategórie
 
 
 
 

Cadac je juhoafrický výrobca širokej škály grilov navrhnutých pre použitie na záhrade, v prírode alebo na cestách po horách. Grily sa vyznačujú mimoriadnou kvalitou, odolnosťou a jednoduchou obsluhou.

 

Už skoro 130 rokov histórie firmy Victorinox charakterizuje vytrvalosť a kontinuálny rast. Špecifický ráz Švajčiarska sa ozrkadľuje na firemnom vývoji. V roku 1884 si podnikateľ Karl Elsener otvoril nožiarsku dieľňu v Ibachu v centrálnom Švajčiarsku. V priebehu rokov ju vybudoval na globálnu spoločnosť.

 

Od roku 1814 vyrába v rodinnej firme ED.Wüsthof Dreizackwerk KG v nemeckom Solingene vysokokvalitné nože. V priebehu rokov sa z tradičného výrobcu rozvinul do svetoznámeho producenta nožov. Firma je riadená Heraldom Wüsthofom, zástupcom 7. generácie Wüsthofovcov. V modernej fabrike sa vyrábajú nože "Made in Solingen/Germany", ktoré si nachádzajú uplatnenie ako v domácnosti tak aj v gastronómii. V približne 40 výrobných krokoch - od kovania cez tvrdenie až po brúsenie - sú vyrábané nože so známym logom - trojzubcom. Logo bolo zaregistrované ako ochranná známka v roku 1895 na cisárskom patentovom úrade v Berlíne. Je symbolom dizajnu a exkluzivity. Dnes je právne chránené vo všetký krajinách sveta.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia