Cadac

Kategórie
 
 
 
 
 
 
 

Cadac - juhoafrické grilovanie

Cadac je juhoafrický výrobca širokej škály grilov navrhnutých pre použitie na záhrade, v prírode alebo na cestách po horách. Grily sa vyznačujú mimoriadnou kvalitou, odolnosťou a jednoduchou obsluhou.

Cadac vyrába svoje produkty už viac ako 60 rokov. Spoločnosť sa v počiatkoch venovala výrobe plynových hlavíc a postupne rozširovala svoje portfólio o variče a prenosné grily. Dnes Cadac má v ponuke širokú škálu vysokokvalitných produktov od záhradných a prenosných kempingových grilov až po tradičné kempingové variče s unikátnymi funkciami a užitočným príslušenstvom.

Produkty Cadac sú modulárne. Väčšina plynových grilov je vybavená viacerými varnými povrchmi (grilovacia mriežka, pizza kameň,  teppanyaki platňa a pod.). Vychádza to z predpokladu, že na grile si zákazníci chcú pripraviť aj iné pokrmy než len mäso.

Sídlo spoločnosti Cadac je v Juhoafrickej republike. Grilovanie a outdoorové varenie sa tu nazýva „braai“. Braai je súčasť juhoafrického životného štýlu, kde sa stretávajú priatelia a rodiny aby si spoločne vychutnali jedlo pripravené v prírode. Mottom je „Live the braai life“ (žite braai život).

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia